חייג עכשיו

סנפלינג בצפון

סנפלינג בצפון הארץ

צפון ארץ ישראל הוא אזור יפיפה, ירוק, שופע ומלא חיים. לא חסרים יתרונות לאזור הצפון כשמדובר בטיולים בטבע: צמחיה, צל, מעיינות, נחלים ומגוון נופים. אך יש הבדל בין להסתכל על הנוף המרהיב לעומת ללכת בו, להרגיש אותו ולעמוד באתגרים שהוא מציב. דרך מיוחדת להגיע למקומות קסומים ומסלולים ייחודיים היא סנפלינג – גלישת מצוקים.
בצפון מספר אתרי סנפלינג ומסלול סנפלינג אחד ומיוחד – הנקיק השחור. ב”ערוצים בטבע” אנחנו מארגנים טיולי סנפלינג בכל האתרים המורשים לגלישה, בכל רחבי הארץ וכמובן גם סנפלינג בצפון.
סנפלינג – טכניקה לירידה במצוקים ומפלים (יבשים או רטובים), בעזרת חבלים. פעילות הסנפלינג משלבת ספורט אתגרי עם התגברות על הפחד, האדרנלין זורם ויוצר תחושת כיף ומסוגלות. ב”ערוצים בטבע” טיולי האתגר משלבים סנפלינג המתאים למתחילים ולמתקדמים, הטיולים מלווים במדריכים מוסמכים ובעלי רישיון עם ציוד גלישה וטיפוס מקצועי. הטיולים שלנו איכותיים וחווייתיים, ומותאמים לקבוצות, משפחות ויחידים. צוות המדריכים שלנו מקצועי, מוסמך ועם ניסיון רב, וחשוב מכל, בעל תודעת שירות גבוהה, גישה נהדרת לכל הגילאים והרבה סבלנות. מאחורינו הרבה שנות ניסיון ואלפי לקוחות מרוצים!

אנחנו מוציאים טיולי סנפלינג הפתוחים להרשמה לקהל כל שבת /שישי /חג /חול המועד – ניתן לראות עדכונים בטיולים הקרובים או להירשם בתפוצת המטיילים שלנו ולקבל עדכונים על הטיולים במייל.

אתרי הסנפלינג בצפון, מתאימים גם למתחילים שלא עשו אף פעם, לילדים ולמבוגרים:

נחל זויתן – הנקיק השחור – מסלול הקניוניג היפה ביותר בארץ. במסלול גלישת סנפלינג ב- 3 מפלים לתוך בריכות מים זורמים וצוננים – 4 מ’, 30 מ’ והמפל “המדורג” שגובהו 20 מ’. מתאים במיוחד לימי הקיץ החמים. לפרטים נוספים על טיול סנפלינג בנקיק השחור

ויה פראטה, סנפלינג וטיפוס ברכס רמים – 3 אטרקציות במקום אחד ביום אחד – סנפלינג של כ- 20 מטרים, מסלול ויה פראטה VF ב”דרך המלך” וטיפוס צוקים ב”מצוק השקרן”, כל זה מול נוף עוצר נשימה של החרמון ועמק החולה. פרטים נוספים: ויה פראטה ישראל

מצוק גפת בגלבוע – גלישת מצוקים חווייתית במצוק גפת מגובה של כ- 20 מטר. במצוק אפשר להקים מספר עמדות סנפלינג וגם אומגה של 70 מטרים! מומלץ לימי גיבוש לקבוצות, ימי כיף לעובדים, בת מצווה /בר מצווה או סתם אירוע משפחתי. פעילות אתגרית חוויתית שלא תשכחו, יחד עם פקניק מול נוף העמק המקסים.

מערת נטיפים מדהימה בגליל – מערת נטיפים מהיפות ביותר בארץ, ייחודית ולא מוכרת. הכניסה אליה דורשת גלישת סנפלינג דרך פתח קטן ונסתר והיציאה, באמצעות טיפוס ג’ומרים על חבל. מתאים לקבוצות קטנות, חוויה ברמה בינלאומית! פרטים נוספים על סנפלינג למערת נטיפים

מצוק דלתון – מצוק של כ- 22 מטר סנפלינג, נמצא קרוב לראש פינה, ומאפשר הזדמנות לחווית סנפלינג מול נוף עוצר נשימה באוויר פסגות של מרום הגליל, לקבוצות עובדים, חברים, משפחה.

מערת קשת – סנפלינג של 45 מטר מהקשת של מערת קשת, חוויה!  לפרטים נוספים על סנפלינג במערת קשת.

מחצבות קדומים בכרמל – גלישת מצוקים חוויתית מגובה של כ- 22 מטר. במצוק ניתן גם להתנסות בטיפוס צוקים.

מערת הוטה 6 – סנפלינג לבטן האדמה למערת נטיפים, יציאה בטיפוס ג’ומרים 25 מטרים.

* כל הפעילויות מבוטחות ומועברות ע”י מדריכים מוסמכים מטעם מכון וינגייט ומגישי עזרה ראשונה.
** כל המשתתפים מבוטחים בביטוח מיוחד המותאם לכל סוגי הפעילויות המבוצעות, בהתאם לכללים והוראות חוזר מנכ”ל משרד החינוך והתרבות.
*** הביטוח מקיף וכולל: אחריות מקצועית, צד ג’ וחבות מעבידים.
צרו איתנו קשר לשמיעת פרטים נוספים ולתאום
054-7606303 אביבית, 054-2222060 נועם בנק
סנפלינג בצפון נחל גילבון - ערוצים בטבע